آنلاین آموزش

از دانشنامه استارتاپ های ایران
پرش به: ناوبری، جستجو

آنلاین اموزش Onlineamoozesh.com

شکه ای هست برای به اشتراک گذاشتن دانش ها در مرکز آموزش های آنلاین ما بستر آموزش مجازی را فراهم کرده ایم تا هر کاربری که تخصصی دارد و مایل هست به دیگر کاربرها بدون محدودیت جغرافیایی بصورت رایگان و یا با هزینه کم آموزش بدهد و یا حتی می توانید از آن کسب درآمد کنید

هدف از ایجاد آنلاین آموزش

سال ۸۸ که برای کنکور ارشد درس میخواندم ، از طریق دوستان یکسری فایل های صوتی و جزوات کلاس های آموزشی کنکور آموزشگاه های معتبر آن موقع بدستم رسیده بود. من آن موقع یک بلاگ در بلاگفا ایجاد کردم و این منابع را به مرور در آنجا قرار می دادم تا افرادی که امکان شرکت در کلاس های آموزشی را ندارند از این سورس ها استفاده کنند. آن موقع استقبال خوبی از این بلاگ شد و با توجه به اینکه بلاگ را دو سالی میشه آپدیت نکردم همین حالا ایمیل هایی از کاربر ها دریافت می کنم مبنی بر بروز رسانی فایل ها یا نحوه دریافت کل مجموعه سورس های کنکور ارشد . این نیاز حس میشد افرادی که از کلان شهر ها دور هستند و یا امکان مراجعه به شهرهای بزرگ را جهت شرکت در دوره های آموزشی مختلف را ندارند ولی نیاز آموزشی دارند و می خواهند از آموزش های اساتید و آموزش گاه های مجرب استفاده کنند . آنلاین آموزش با توجه به توسعه تکنولوژی و فناوری می خواهد این مشکلات را کاهش داده و فرهنگ اشتراک دانش را ترویج دهد.


خدمات قابل ارائه در آنلاین آموزش

برگزاری دوره های آموزشی مرکز آموزش های آنلاین با توجه به هدف خود، دوره های آموزشی کاربران را بصورت مجازی و آنلاین برگزار می کند. نحوه کار به این صورت می باشد هر شخصی که در ضمینه ای مهارت و تخصصی دارد و می تواند آن تخصص را بصورت مجازی آموزش دهد با استفاده از بستر کلاس مجازی آنلاین آموزش می تواند به دیگر کاربر ها بدون محدودیت جغرافیایی آموزش دهند. حتی کاربرهای می توانند از این طریق کسب درآمد کنند.

درخواست آموزش مورد نیاز کاربر های زیادی هستد بدلیل مشکلات مسافت ، کمبود وقت و ... نمی توانند آموزشی که مورد نیاز دارند را فرا بگیرند. آنلاین آموزش این امکان را برای آنها فراهم می کند تا درخواست خود را در سایت ثبت کنند و مورد بازدید دیگر کاربرها که در آن زمینه تخصص دارند قرار گیرد و بعد از توافق طرفین از طریق بستر کلاس مجازی تخصص مورد نیاز خود را فرا بگیرند.

پیوند به بیرون