آواتک

از دانشنامه استارتاپ های ایران
پرش به: ناوبری، جستجو

این صفحه نیازمند محتوا است. لطفا تکمیل نمایید.


درباره مرکز

شتابدهی آینده

آواتک یک شتابدهنده کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) است که کارآفرینان را برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌نماید. ما کارآفرینان مشتاق را از طریق ارائه آموزش‌های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه‌ی اولیه (Seed Funding) و فضای کاری خلاق حمایت می‌کنیم. این پشتیبانی از طریق دو برنامه شتابدهی و آواکمپ به کارآفرینان ارائه می شود.

مرامنامه ما

ما به اصولی پایبند هستیم که پر از ارزش‌هایی است که از طریق کارآفرینی و کمک به کارآفرینان به وجود آمده باشد. فرهنگی که سلسله مراتبی نیست و به معنای واقعی، با هم ساختن را می رساند. حرکتی جمعی برای پرورش نوآوری و پیشرفت دانش بشر در کشوری که پر از استعداد، توانایی و سرمایه است ولی دستاوردهای کمی دارد. ما باور داریم که کارآفرینی زبان مشترکی است که تمام انسان ها را در سراسر دنیا به هم وصل میکند.

ما به دنبال کارآفرینان استثنایی هستیم، کسانی که حاضرند تا همه چیز را بدهند تا چشم انداز خود را محقق سازند. این افراد آماده مقابله با همه چالش‌های پیش رو خود هستند تا به موفقیت برسند. آن‌هایی که از شکست خوردن نمی‌ترسند و می‌دانند که شکست، کلید موفقیت است. آن ها ماموران تغییر و نوآوری در تمام دنیا هستند و این افرادند که آینده جوامع را شکل می دهند، نه سیاست مداران!

حقیقت وجودی آواتک، نه یک برنامه است، نه یک فضا برای کار کردن و نه یک شرکت. آواتک یک تفکر است. این جا جایی است که شما می‌توانید، ایده‌های خود را توانمند کنید و به آرزوهایی که دارید برسید و از طریق افرادی که هم فکر شما هستند حمایت شوید. محرکه‌های آواتک، نه پول است و نه افتخار بلکه تشویق کردن و حمایت از کارآفرینان در مسیر سفرشان است.

آیا شما جزو این افراد هستید؟ به ما بپیوندید.

تیم ما ما با اشتیاق هر روز کار می‌کنیم تا مطمئن شویم که کارآفرینان ما بیشترین میزان بهره را از برنامه ما دریافت می‌کنند.

تیم مدیریتی

سارا اوزینگر –– سارا مدیریت یک شتاب‌دهنده‌ی کسب و کار را در آلمان بر عهده داشته است. در جولای ۲۰۱۴ به تیم آواتک می‌پیوندد تا به شتاب‌دهی استارتاپ‌های ایرانی کمک کند.

محسن ملایری –– محسن از بنیان‌گذاران آواتک است. بسیار به استارتاپ‌ها علاقه‌مند است و معمولاً او را در حالی که قهوه در دست دارد سرگرم صحبت با تیم‌های آواتک می‌بینید.


سعید رحمانی – سعید نیز از بنیان‌گذاران آواتک است. او یک کارآفرین سریالی است و تجربه‌ی کار در بازارهای مختلف از جمله امریکا، اروپا و چین را دارد. دانش عمیق و شبکه‌ی گسترده‌ی او به آواتک و استارتاپ‌های آن کمک بسیاری می‌دهد.

پیوند به بیرون

http://avatech.ir/fa