ایونتیم

از دانشنامه استارتاپ های ایران
پرش به: ناوبری، جستجو

ایونتیم به آدرس اینترنتی http://www.eventim.ir امکان ثبت‌نام و مدیریت رویدادها را برای کاربران به‌صورت رایگان فراهم می‌کند، اطلاع‌رسانی، ثبت‌نام و لحاظ تخفیف، فروش بلیط و برگزاری رویداد از دیگر خدمات این سرویس است، در حال حاضر بخشی از خدمات این سایت منحصر به شهر اورمیه می‌باشد، تیم اجرایی این سرویس اعلام کرده بزودی خدمات ایونتیم سایر شهرهای کشور را پوشش خواهد داد.

ایونتیم در بخشی از معرفی سرویس خود می‌نویسد: ایونتیم نخستین بستر اطلاع رسانی رویدادها و فروش و تخفیف برای رویدادهای سطح شهر اورمیه بوده که در شهریور ماه سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نمود. ایونتیم وب‌سایتی است برای معرفی تمام رویدادهایی که در سطح شهر اورمیه برگزار می‌شود. این اطلاع رسانی را به صورت رایگان انجام می‌شود. ایونتیم روش سنتی اطلاع رسانی رویدادها را تغییر داده و باعث شده تا مدیران و مجریان رویدادها با کمترین هزینه رویداد خود را اطلاع رسانی کنند. مشتریان ایونتیم نیز با این روش می‌توانند با تخفیف بیشتری در رویدادها شرکت کنند.

سرویس ایونتیم برگزاری رویدادهایی چون سه دوره استارتاپ‌ویکند اورمیه، دو دوره استارتاپ‌گرایند اورمیه، کنفرانس بین‌المللی دانش و فناوری اطلاعات و ... را در کارنامه خود دارد. پشتیبانی ایونتیم از طریق ایمیل، تلفن، تلگرام و فرم‌تماس تحت وب‌ می‌باشد.

آدرس سایت ایونتیم: http://www.eventim.ir

اینستاگرام ایونتیم: http://instagram.com/eventim.ir


تاریخچه شرکت

پیوند به بیرون