جشن من

از دانشنامه استارتاپ های ایران
پرش به: ناوبری، جستجو


در جشن من ، ما اعتقاد داریم مهمانی شما باید تجلی خصوصیات شما باشد .

به همین دلیل است که وقت می گذاریم تا شما را بیشتر بشناسیم و جشنی برگزار کنیم که روحیات شما را منعکس کند .

ما چیزی که به شما الهام می‌بخشد را ماهیت جشنتان قرار می دهیم .

حتی اگر هنوز درباره‌ی موضوع و زمینه‌ی جشن خود تصمیم نگرفته‌اید ، ما می‌توانیم با روی هم گذاشتن ایده‌ها و نظرات شما ، یک طراحی حیرت‌انگیز و دیدنی در اختیارتان قرار دهیم .

اگر شما میخواهید جشنهایی مانند جشن تولد ، جشن دندونی ، سیسمونی و … برای کودک خود یا برای مدرسه ، مهدکودک و یا پیش دبستانیتان برگزار کنید ، میز دسرهای بی‌نظیر و شیرین ما می‌تواند جشن شما را به یک جشن خاص تبدیل کند .

اعتقاد داریم که دسر و سرگرمی دست به دست هم می‌دهند تا لحظات به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنند و در آخر ، چه چیزی می‌تواند شیرین‌تر از گردهمی دوستانه با اعضای خانواده ، فامیل و دوستان باشد که در آن خاطرات شیرین را به اشتراک می‌گذارید؟

میز دسر ما می‌تواند در جشن شما بدرخشد . همانطور که ما می توانیم یک میز دسر کامل را برای شما ترتیب بدهیم ، همچنین می توانیم هر قطعه از وسایل آن را جداگانه در اختیار شما قرار دهیم

اعتقاد داریم زمانی که شما به عنوان کسی که قصد برگزاری یک جشن باشکوه را دارد هستید ، خود شما هم باید از آن جشن نهایت لذت را ببرید .

به همین خاطر ما تلاش می‌کنیم تا تمام تزیینات و خوراکی های رنگارنگ و زیاد جشن برای شما بدون دردسر آماده شود . جزئیات برای ما اهمیت بسیاری دارد و تلاش بسیار زیادی می‌کنیم که جشن شما حقیقتا خاص باشد .

نکات خاصی که در طراحی جشن شما به کار می‌بریم است که ما را به این حد از موفقیت در کارمان رسانده است.

پس اگر شما برای یک روز خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی می‌کنید، “جشن من” افتخار دارد، جشنی فراموش‌نشدنی برای شما و مهمان‌های شما خلق کند

[جشن من http://jashneman.ir]