پارسکدرز

از دانشنامه استارتاپ های ایران
پرش به: ناوبری، جستجو

پارسکدرز اولین وبسایت برون سپاری ایرانی است که کار خود را از سال 1386 شروع کرد و از قدیمی‌ترین استارتاپ‌های ایرانی محسوب می‌شود. امکانات پارسکدرز با ایجاد محیطی امن برای فریلنسرها، ارتباطات بین مجریان و خریداران را بهبود می‌بخشد. خریداران (افرادی که نیاز دارند پروژه‌ای را برون‌سپاری کنند) درخواستشان را به صورت خصوصی یا عمومی ثبت می‌کنند تا توسط مجریان (کسی که توانایی و تخصص انجام آن پروژه را دارد) انجام شود. منظور از پروژه هر کاری است که می‌توان در بستر اینترنت انجام داد.

خریداران درخواست پروژه‌ را در پارسکدرز ثبت می‌کنند و پس از تایید درخواست توسط پارسکدرز ، مجریان (فریلنسرها یا آزادکاران) می‌توانند برای خریدار پیشنهاد قیمت ارسال کنند. خریدار می‌تواند با بررسی رزومه مجری در پارسکدرز مجری مورد نظر را انتخاب کند. کلیه‌ی مراحل تایید پروژه، داوری و ... رایگان می‌باشد. پارسکدرز تنها درصدی از پروژه‌هایی که با موفقیت به پایان رسیده است دریافت می‌کند.

در سال 95 درآمد کاربران حدود 70% رشد داشت و بیش از 12000 پروژه موفق در پارسکدرز انجام شد.


مارکت پارسکدرز

مارکت پارسکدرز یه فروشگاه آنلاین فایل است که از سال 1394 به عنوان زیر شاخه‌ای از پارسکدرز کار خود را زیر نظر این تیم آغاز کرده‌است. از ویژگی‌های این مارکت از عرضه محصولات کاملا بومی و ایرانی، کیفیت بالا و تسویه حساب سریع می‌توان نام برد.


پیوند به بیرون